Dobrodošel Gost.
Za sodelovanje na forumu in pri prenosu glasbe se moraš prvo registrirati na spodjem gumbu.

Log in

I forgot my password

Latest topics

» VA - Pank, psovke, pa kraj
Fri 23 Jun 2017 - 11:55 by yogi

» Social Genocide [crust Austria]
Sun 18 Jun 2017 - 17:01 by yogi

» Disclass [crust Macedonia]
Fri 16 Jun 2017 - 12:30 by yogi

» Void
Sun 11 Jun 2017 - 10:05 by yogi

» Odpisani[hc punk]
Tue 6 Jun 2017 - 3:15 by yogi

» Hardcore Holocaust - The Peel Sessions
Mon 5 Jun 2017 - 10:35 by yogi

» Zabranjeno Pusenje
Sun 4 Jun 2017 - 5:15 by yogi

» KAOTICNE DUSE - Vrbik, Zagreb 1989
Thu 1 Jun 2017 - 0:20 by yogi

» DETESTATION
Tue 30 May 2017 - 8:12 by yogi

» top 15 female punk vocalists
Tue 30 May 2017 - 1:01 by yogi

Poll

Najboljša podzvrst punka ?
15% 15% [ 211 ]
8% 8% [ 110 ]
12% 12% [ 169 ]
17% 17% [ 250 ]
11% 11% [ 151 ]
2% 2% [ 26 ]
12% 12% [ 169 ]
12% 12% [ 172 ]
10% 10% [ 139 ]
3% 3% [ 38 ]

Total Votes : 1435

Translate

June 2017

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Top posters

Irko (1363)
 
yogi (915)
 
krdel (473)
 
LeftöverCrack (180)
 
jozybmx (127)
 
bvogrin4 (106)
 
crusty (49)
 
timo (48)
 
Clasher (45)
 
GreGGa2 (40)
 

Information

There are no older topics in this forum
Current date/time is Tue 27 Jun 2017 - 0:02