Dobrodošel Gost.
Za sodelovanje na forumu in pri prenosu glasbe se moraš prvo registrirati na spodjem gumbu.

Log in

I forgot my password

Latest topics

» Brkovi [ Punk/Folk ]
Fri 21 Jul 2017 - 11:45 by yogi

» The Accused
Sun 16 Jul 2017 - 4:20 by yogi

» Monster Madness - NJ Horror Punk
Tue 11 Jul 2017 - 19:02 by yogi

» Dusevna kataklizma - Demo 1997
Tue 4 Jul 2017 - 8:46 by yogi

» Heresy
Fri 30 Jun 2017 - 14:30 by yogi

» VA - Pank, psovke, pa kraj
Fri 23 Jun 2017 - 11:55 by yogi

» Social Genocide [crust Austria]
Sun 18 Jun 2017 - 17:01 by yogi

» Disclass [crust Macedonia]
Fri 16 Jun 2017 - 12:30 by yogi

» Void
Sun 11 Jun 2017 - 10:05 by yogi

» Odpisani[hc punk]
Tue 6 Jun 2017 - 3:15 by yogi

Poll

Najboljša podzvrst punka ?
15% 15% [ 211 ]
8% 8% [ 110 ]
12% 12% [ 169 ]
17% 17% [ 250 ]
11% 11% [ 151 ]
2% 2% [ 26 ]
12% 12% [ 170 ]
12% 12% [ 172 ]
10% 10% [ 139 ]
3% 3% [ 38 ]

Total Votes : 1436

Translate

July 2017

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Top posters

Irko (1363)
 
yogi (920)
 
krdel (473)
 
LeftöverCrack (180)
 
jozybmx (127)
 
bvogrin4 (106)
 
crusty (49)
 
timo (48)
 
Clasher (45)
 
GreGGa2 (40)
 

    Tito's bojs [ Punk Rock ]

    Share
    avatar
    anarh
    Govedo
    Govedo

    Male
    Število prispevkov : 20
    Starost : 28
    Kraj/Town : : Kočevje
    Ugled : 3
    Regristrirani datum : 2009-06-08

    Tito's bojs [ Punk Rock ]

    Post by anarh on Fri 26 Jun 2009 - 21:26

    [You must be registered and logged in to see this link.]

      Current date/time is Mon 24 Jul 2017 - 12:32